• PAGINA PRINCIPALĂ
 • DESPRE NOI
 • OFERTA EDUCAȚIONALĂ
 • SECRETARIAT
 • DOCUMENTE
 • CONTACT
 • Noutăți
 • Elevi
 • Părinți
 • Profesori
 • Firme de exercițiu
 • Proiecte
 • Olimpiade
 • Publicații
 • Examene
 • Cantină
 • Olimpiade și concursuri naționale
 • Olimpiada Socio-umane 2014
 • Olimpiada de română 2016
  

Lista elevilor cu rezultate la olimpiade şi concursuri şcolare


13.09.2016 - PĂSCAN DACIANA-ŞTEFANIA, Premiul I, Concurs de educaţie ecologică, faza Internaţională, prof. coord. Pop Alina

13.09.2016 - REVESZ RAMONA-REBECA, Premiul I, Concurs de educaţie ecologică, faza Internaţională, prof. coord. Pop Alina

26.11.2016 - PĂSCAN DACIANA-ŞTEFANIA, Premiul II, Concursul "Culorile toamnei", faza Internaţională, prof. coord. Pop Alina

13.09.2016 - Szabo Noemi Daniela, Premiul special, Concurs de educaţie ecologică, faza Internaţională, prof. coord. Pop Alina

13.09.2016 - Szabo Daiana Franceska, Premiul special, Concurs de educaţie ecologică, faza Internaţională, prof. coord. Pop Alina

28.10.2016 - Criste Elisa-Anamaria, Locul I, Proiect educaţional "Evaluarea , faza Naţională, prof. coord. Pop Alina

10.12.2016 - Trif Gabriela, Menţiune, Concurs arte vizuale "Icoana sufletului de copil", faza Naţională, prof. coord. Palencsar Teodora

17.12.2016 - Nastai Sorina-Ana-Maria, Premiul I, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Friedrich Gabriela

17.12.2016 - Marchiş Alexandru-Ioan, Premiul II, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Zlampareţ Mihaela

17.12.2016 - Rus-Salamon Timea, Premiul III, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Zlampareţ Mihaela

17.12.2016 - Angheluş Bogdan Vasile, Premiul III, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Zlampareţ Mihaela

17.12.2016 - Pop Ioana Florina, Menţiune, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Horge Daniel

17.12.2016 - OLAH ANTONIO, Menţiune I, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Borşa Raul

17.12.2016 - Dănuţ Gabriel-Daniel, Menţiune II, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Horge Daniel

17.12.2016 - Roaţiş Darius, Menţiune II, Sesiunea Interjudeţeană de Referate şi Comunicări Ştiinţifice ale elevilor "Faţă-n faţă cu adevărul", ed. a XVII-a, faza Interjudeţeană, prof. coord. Horge Daniel
 
La mulți ani! MureȘan Denisa-Sorina [10 G]  ♦ Anunțuri: 15.12.2015 Erasmus+ [The best students!] Rezultate selecție (click aici)