• PAGINA PRINCIPALĂ
 • DESPRE NOI
 • OFERTA EDUCAȚIONALĂ
 • SECRETARIAT
 • DOCUMENTE
 • CONTACT
 • Noutăți
 • Elevi
 • Părinți
 • Profesori
 • Firme de exercițiu
 • Proiecte
 • Olimpiade
 • Publicații
 • Examene
 • Psiholog
 • Olimpiade și concursuri naționale
 • Olimpiada Socio-umane 2014
  

Lista elevilor cu rezultate la olimpiade şi concursuri şcolare


11.04.2014 - Ciorban Paula-Carina, Premiul III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț, cls. a XI-a, faza Naţională, prof. coord. Ciobotea Viorica, Miclăuș Rodica, Kosa Laura, Nan Natalia

01.03.2014 - Blaga Călina-Marta, Premiul I, Olimpiada de religie, clasa a IX-a, faza Judeţeană, prof. coord. Omota Graţiela

25.02.2014 - Barbos Diana-Maria, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Mitrea Mariana, Balla Mihaela, Borota Meda

25.02.2014 - Ciorban Paula-Carina, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a , faza Judeţeană, prof. coord. Ciobotea Viorica, Miclăuș Rodica, Kosa Laura, Nan Natalia

25.02.2014 - Horgos Ramona-Claudia, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Borota Meda, Șofran Daciana, Nan Natalia

25.02.2014 - Dorca Simina-Mara, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Balla Mihaela

25.02.2014 - Drulea Daniel-Alexandru, Premiul II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Ciobotea Viorica, Miclăuș Rodica, Kosa Laura, Nan Natalia

25.02.2014 - Oltean Darius-Alexandru, Premiul II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Miclăuș Rodica, Nan Natalia

25.02.2014 - Muresan Madalina-Adina, Premiul II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Balla Mihaela

25.02.2014 - Pasca Andreea-Denisa, Premiul III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Miclăuș Rodica, Nan Natalia

25.02.2014 - Marco Adelin-Mihai, Premiul III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Ciobotea Viorica, Borota Meda, Kosa Laura, Șofran Daciana

25.02.2014 - Lazan Simina-Bianca, Premiul III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Miclăuș Rodica, Nan Natalia

25.02.2014 - Rusu Madalina-Corina, Menţiune I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Balla Mihaela

25.02.2014 - Tincas Diana-Florica, Menţiune I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Mitrea Mariana, Balla Mihaela, Borota Meda

25.02.2014 - Pteancu Raluca-Maria, Menţiune II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Mitrea Mariana, Balla Mihaela, Borota Meda

25.02.2014 - Butean Marian-Alex, Menţiune III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Ciobotea Viorica, Miclăuș Rodica, Kosa Laura, Nan Natalia
 
La mulți ani! Pinte Diana-Andreea [10 J], Pop Alexandra-Ioana [10 C], Severa Mihaela-Marina-Sanda [9 C]