• PAGINA PRINCIPALĂ
 • DESPRE NOI
 • OFERTA EDUCAȚIONALĂ
 • SECRETARIAT
 • DOCUMENTE
 • CONTACT
 • Noutăți
 • Elevi
 • Părinți
 • Profesori
 • Firme de exercițiu
 • Proiecte
 • Olimpiade
 • Publicații
 • Examene
 • Psiholog
 • Olimpiade și concursuri naționale
 • Olimpiada Socio-umane 2014
  

Lista elevilor cu rezultate la olimpiade şi concursuri şcolare


07.03.2015 - Saplacan Andreea-Anamaria, Premiul I, Olimpiada Națională de Geografie, faza Judeţeană, prof. coord. Mureșan Alexandru

28.02.2015 - Pop Larisa-Lavinia, Premiul I, Olimpiada Disciplinelor Socio-Umane, Logică, faza Judeţeană, prof. coord. Andreica Vlad

24.02.2015 - Barbos Diana-Malina, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Achim Ana, Ciobotea Viorica, Kosa Laura, Văscan Viorica

24.02.2015 - Susman Cătălin, Premiul I, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Muscală Laura, Mitrea Mariana, Balla Mihaela, Borota Meda

24.01.2015 - Bolte Adrian Paul, Premiul I, Concursul de matematică AS, ediția a VI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Horge Daniel

11.03.2015 - Echipa de volei, fete, Locul I, Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar, faza Judeţeană, prof. coord. Călin Gheorghe, Petrovan Mihaela, Componenţă echipă: Bărbos Bianca - IX B, Tarţa Paula - X F, Pop Bianca - XII H, Socolan Cristina - XII H, Gheţe Mădălina - XII E, Mezei Rafaela - XI F, Kovacs Nicole - X A

24.02.2015 - Pop Claudiu-Andrei, Premiul II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Achim Ana, Ciobotea Viorica, Kosa Laura, Văscan Viorica

24.02.2015 - Ciorban Paula-Carina, Premiul II, Olimpiada Tehnologii - domeniul Economic, Administrativ, Comerț cls. a XII-a, faza Judeţeană, prof. coord. Miclăuș Rodica, Nan Natalia

24.01.2015 - Sabou Denis-Gabriel, Premiul II, Concursul de matematică AS, ediția a VI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Friedrich Gabriela

24.01.2015 - Sălăjan Bogdan Ştefan, Premiul II, Concursul de matematică AS, ediția a VI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Friedrich Gabriela

25.02.2015 - Echipa de handbal, fete, Locul II, Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar, faza Judeţeană, prof. coord. Călin Gheorghe, Componenţă echipă: Vijoli Adriana - XI D, Popan Daiana - XII E, Gheţe Mădălina - XII E, Costorel Anamaria - XI C, Groşan Mădălina - X F, Grad Anca - XI A, Mezei Rafaela - XII F, Bujor Giulia - XII C, Breban Daniela - XII C

24.02.2015 - Ghiurco Gabriel-Emanuel, Premiul III, Olimpiada Tehnologii - domeniul Turism și Alimentație cls. a XI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Pop Valerica, Morariu Călin, Copos Daniela, Mitrea Mariana, Borota Meda

04.02.2015 - Marco Adelin-Mihai, Premiul III, Tabăra Județeană de Matematică, faza Judeţeană, prof. coord. Horge Daniel

04.02.2015 - Koza Andrei-Mihai, Premiul III, Tabăra Județeană de Matematică, faza Judeţeană, prof. coord. Friedrich Gabriela

24.01.2015 - Lazăr Andrada-Alexa, Premiul III, Concursul de matematică AS, ediția a VI-a, faza Judeţeană, prof. coord. Friedrich Gabriela
 
La mulți ani! Gyorfi Henrietta [9 F], Tincas Diana-Florica [12 H]  ♦ Anunțuri: A apărut nr. 8 al revistei Amprente